LV / EN / DE / RU
Suchen
Rīgas Brāļu kapi
Einleitung Veranstaltungen Geschichte Bestattungen Ensemble Galerie Kontakt

Gräberfeld

Centrālais kapu lauks
Gaisa spēku palīgu apbedījumi
Veco strēlnieku nodalījums

Sektor

I sektors
II sektors
III sektors
Iespējamie apbedījumi

Reihe

1. rinda
2. rinda
3. rinda
4. rinda
5. rinda
6. rinda
9. rinda
Suchen
?! i Name Vorname Varianten Grad Geboren Geburtsort/ Anschriftsort Gestorben
Nikolajs Antonovs Antonovs Nikolajs kareivis 07.1945.
Fjodors Bartašuns Bartašuns Fjodors Barišņikovs kareivis 11.10.1944.
Nikolajs Blohins Blohins Nikolajs kareivis 1940. (?)
Aleksejs Bobrovs Bobrovs Aleksejs staršina 26.07.1944.
Stepans Bondarenko Bondarenko Stepans kareivis 10.10.1944.
Nikolajs Busins Busins Nikolajs kareivis 19.10.1944.
Sagimbeks Džalanbajevs Džalanbajevs Sagimbeks kareivis 14.10.1944.
Ivans Gončarovs Gončarovs Ivans jaun.serž. 14.10.1944.
Pāvels Karmanovs Karmanovs Pāvels kareivis 13.10.1944.
Ivans Kirpičevs * Kirpičevs Ivans kareivis 09.07.1945.
Vasilijs Kļimovs Kļimovs Vasilijs staršina 12.10.1944.
Jefims Kondratenko Kondratenko Jefims kareivis 16.05.1945.
Iļja Koteļņikovs Koteļņikovs Iļja serž. 11.03.1945.
Fjodors Krešters Krešters Fjodors kareivis 10.03.1945.
Fjodors Kučers Kučers Fjodors kareivis 14.06.1945.
Fjodors Lahanovskis Lahanovskis Fjodors Lehanovskijs kareivis 12.10.1944.
P. Lamokovs Lamokovs P. kareivis 31.03.1943.
Iļja Luņiks Luņiks Iļja kareivis 14.10.1944.
Vladimirs Meļņiks Meļņiks Vladimirs kareivis (ierindn.) 14.10.1944.
Pāvels Moškins Moškins Pāvels staršina 20.03.1945.
Nikolajs Negrijs Negrijs Nikolajs kareivis 16.10.1944.
Fjodors Odincevs Odincevs Fjodors kareivis 31.03.1945.
Ivans Petrušins Petrušins Ivans kareivis 09.06.1945.
Viktors Pokrovskis Pokrovskis Viktors kapteinis 13.10.1944.
Grigorijs Popovs Popovs Grigorijs kareivis 12.02.1945.
Mihails Pozdņaks Pozdņaks Mihails staršina 01.05.1945.
Nikolajs Prihodko * Prihodko Nikolajs matrozis 22.03.1945.
Dāvids Rudiks Rudiks Dāvids vec.serž. 12.10.1944.
Ivans Seliņš Seliņš Ivans Selins kareivis 10.1944.
Nikolajs Senterevs Senterevs Nikolajs kareivis 23.10.1944.
Dmitrijs Šadrins Šadrins Dmitrijs leitnants 17.10.1944.
Vikentijs Zaščirinskis Zaščirinskis Vikentijs kareivis 12.07.1945.
© www.rigasbralukapi.lv, 2019 Insbergs web lapu izstrāde un interneta risinājumi